Tema: Ponovno - Razvedrilo
Avtor / datum Sporočilo
atadimce
26.1.2024 17:14
Zgleda, da vaše opozorilo uporabniku, glede pošiljanja rešitev razvedrila, ni zaleglo. Ponovno je bilo vpisanih 30 rešitev ( 24.01.2024) in 24 rešitev (26.01.2024). Če se bo to nadaljevalo, bomo tudi ostali uporabniki začeli pošiljati te rešitve.....
Lep pozdrav in upam, da boste to uredili
mateja71
26.1.2024 18:20
Se opravičujem!
Res sem potrdila te rešitve. Nisem preverila, ampak sem si mislila, da so morda umaknili prepoved.
Sem danes preverila in pri vpisovanju je res še vedno opozorilo.
V prihodnje bom to spet upoštevala.
Mateja
nitram01
26.1.2024 23:21
V uredništvu revije Razvedrilo, so mi pojasnili, da nikoli niso nasprotovali objavljanju rešitev na portalu Pet vodoravno. Na portal Pet vodoravno sem zaprosil za pojasnilo, ki ga do danes nisem dobil. Zato sem kampanjsko vnesel kar nekaj rešitev, ki ste jih enostavno izbriali.
Prosim, da pojasnite ta razkorak.
Lep pozdrav
mateja71
27.1.2024 09:38
Potem pa naj admin prosim pove in ev. umakne opozorilo za nevpisovanje rešitev Razvedrila.
admin
29.1.2024 10:27
Prepoved objavljanja rešitev revij Razvedrilo je stara že več kot 10 let. Na kakšen način je ta informacija prišla do mene, se ne spomnem, po e-mailih nisem ničesar našel. Če je res, kar pravite, da torej v uredništvu ne nasprotujejo objavljanju rešitev, potem lahko spremenimo pravila. Torej na strani za vnos rešitev umaknem opozorilo in skupaj z urednico Matejo teh rešitev ne bova več brisala.

Dodaj sporočilo  Nazaj na forum