Tema: Vpisovanje točk
Avtor / datum Sporočilo
atadimce
2.3.2020 18:46
Zanima me, kdo nam vpisuje točke za poslane reštve?????.Od 17.februarja ni bilo nobenega vpisa in premika na lestvici. Glej ga hudiča, danes, 2.marca pa je stanje na lestvici pri Nebodigatrebi poskočilo za 100 točk. Kako je to možno, da samo pri njem. Tudi jaz sem v tem času poslal približno 50 rešitev, pa nobenih rezultatov. Mogoče je tudi on vaš urednik in si pač sam vpisuje točke, "KI JIH TAKO MOČNO POTREBUJE", drugi (Mateja) pa nimajo časa več za to.
Lep pozdrav, pa prosim za malo več spoštovanja do nas "OSTALIH" pošiljateljev rešitev, če ne bosta ostala samo še Nebodigatreba in Feri 1941
mateja71
4.3.2020 09:21
Spoštovani gospod!
Žal mi je, ampak nimamo vsi 24 ur časa za križanke.
Res me zelo motijo vaši komentarji, ki so večimo obtožujoči, včasih tudi nesramni, zato kakega tudi zbrišem.
Vsem nam nam bi bile križanke in ta forum v zabavo, hobi, ne pa za medsebojno obračunavanje.
Trenutno sem edina, ki potrjujem, vnašam popravke ipd. Ker pa ob službi in družini nimam vedno časa za to, je trenutno kar nekaj križank nepotrjenih. Verjemite, ko vse potrdim, bodo tudi pri vas "nepričakovano" poskočile točke. Potrjujejo pa se križanke po vrstnem redu, ki jih ponudi računalnik (od svežih nazaj).
Naj nam bodo križanke v veselje ob kravžljanju možgančkov ob reševanju!
Lp, Mateja
mateja71
4.3.2020 10:30
Popravljam: pri potrjevanju križank mi računalnik ponudi križanke po abecedi (najprej 3k, nato pa od a proti ž-ju)
Mateja
nebodigatreba47
4.3.2020 13:09
mateja, hvala za prijaznost in potrpežljivost

Dodaj sporočilo  Nazaj na forum